PROJEKT PŘÍRODNÍ ZAHRADA V MŠ NUČICKÁ DÁL ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE - VRBOVÉ STAVBY

Na vědomost se dává, že projekt přírodní zahrada pomalu, ale jistě nabývá reálné představy -

sny a plány se mění ve skutečnost. Až si budete vyzvedávat děti na zahradě, nezapomeňte se jít podívat do té části k blátivé kuchyňce a pokochat se.

Parta báječných (a dosaďjiná další superlativa) rodičů z naší mateřské školy Nučická v čase odpoledních plískanic (pršelo, foukalo a vůbec bylo aprílově nevlídno) nelenila a stala se experty na vysazení a vyplétání vrbovýách staveb.

A jak se jim to podařilo - krátce obrazem.

Takhle to celé začalo:

A takhle se nám to povedlo:

Děkujeme všem zástupcům KRPŠ za jejich skvělé nasazení, elán, mládí, sílu a vytrvalost :-)

s jakou se vrhají do společných prací.

A hlavně děkujeme za to, že jste to s námi nevzdali, podporujete nás a společně se nám daří uskutečnovat spoustu skvělých věcí a akcí pro děti a dospělé z mateřské školy Nučické. Neskutečně nás to s Vámi baví!!!

Tým MŠ Nučická