Vyhledat

Poděkování

Milí rodiče a přátelé mateřské školy Nučická.

Tento víkend proběhla na zahradě naší mateřské školy brigáda, která svým nasazením a elánem předčila všechna očekávání. Na zahradě nám vyrostl nový vrbový domeček, vyměřili jsme sluneční hodiny, které fungují s atomovou přesností, pro duševní a fyzickou pohodu jsme vytvořili bosostezku, i na hmyzí kamarády jsme nezapomněli a mají připravené dva hmyzí domečky k nastěhování, jeden je dokonce ve stínu bambusu, na stromech nám přibyly ptačí budky, zvuky zahrady ozvláštní dendrofon a na svahu před jídelnou byla spolu s krokusy vysázena bylinková zahrádka. Zametlo se listí a jehličí, odvezlo se spousta bioodpadu. Tato brigáda byla další společnou akcí v rámci projektu obnovy školní zahrady MŠ Nučická v přírodním stylu, na kterou jsme získali dotaci z Národního programu životní prostředí.

Velký dík všem, kteří se na brigádě spolupodíleli.

Váš tým MŠ Nučická