top of page
Vyhledat

Maluju, maluješ, malujeme, aneb barevná brigáda na zahradě MŠ Nučická 23.9.2023


Spousta z nás tuto sobotu hleděla k nebi a doufala, že tentokrát nezaprší. Po konzultaci s "Aladinem", všemi dostupnými meteoradary a uznávanými "rosničkami" se celá akce naplno rozjela. A výsledek je opět uchvacující, až dechberoucí:


Celé by se to mohlo jmenovat najdi deset rozdílů :-)

Do našeho natíracího projektu se zapojili malí i velcí, mladí, zralí i nejstarší. A tak jak někdo dává přednost kočce nebo psovi, trenýrkám nebo slipečkám, Hanspaulce nebo Bohemce, rozjela se v naší partě natíračů diskuze, zda je lepší natírat válečkem nebo štětcem. :-) Výsledek vidíte sami.
Děda "Lebeda" šel na všechno s námořnickou rozvahou

:-)
Srdce všech maminek a dětí si získal tatínek František (táta Fandy ze třídy koťátek), který pro nás NAPEKL !!!!!130!!!!! lívanců!!!! Jenom se po nich zaprášilo. Mooooc děkujeme, byly opravdu ŇAM,ŇAM!!!!

U stolečku s proviantem bylo pořád plno :-)Každý si našel své místo, kde na naši zahradě zanechal svou kreativní stopu, vdechl jí své pojetí, představy přeměnil v realitu:-)


Milí rodiče,děti, přátelé, příznivci, fandové naši krásné mateřské školy Nučická. Moc všem děkujeme za Vaši vytrvalost, píli a nezdolný elán, který nám pomáhá tvořit a činit naši školku krásnější. Jste báječní a my se těšíme na další společně strávené chvíle s Vámi!!!


Zaměstnanci mateřské školy

bottom of page