Lyžařský výcvik

Na základě dlouholetých zkušeností se společností CK Sport s.r.o., www.ck-sport.cz Vám nabízíme možnost prověřeného lyžařského kurzu pro děti z mateřských škol. CK Sport s.r.o., má téměř 20 let zkušeností s pořádáním pobytů, výcviků a akcí pro mateřské, základní i střední školy a sportovní kolektivy.

KDY: 30.1.- 6.2.2021 (8 dní, 7 nocí)

KDE: Hotel Semerink se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Janov nad Nisou v nadmořské výšce 650 m n.m. Jedno z největších středisek zimních sportů je kopec Severák (804 m n.m.), který je od hotelu vzdálen pouhých 300 metrů. Jeho nezalesněné svahy jsou ideální pro lyžařské sporty všeho druhu. Na své si přijdou nároční lyžaři i lyžaři začátečníci. V současné době je zde k dispozici 10 lyžařských vleků.

Věk dětí: doporučený věk je ukončených 5 let, vzhledem k intenzitě a skladbě výuky.

S dětmi pojedou pedagogové z MŠ a bude jim poskytována celodenní péče i zázemí.

CENA: 4.950,- + 1.100,- vleky (nevyčerpaná částka bude vyúčtována po návratu)

CENA ZAHRNUJE: ubytování, stravu, pitný režim, dopravu tam i zpět od školy, pojištění odpovědnosti, pojištění proti úpadku, zajištění dětského lékaře v místě pobytu, zajištění zdravotnického dohledu, vyškolené sportovní instruktory na výuku lyžování a zimní hrátky na sněhu, proškolení bezpečnosti FIFA, 24 ti hodinový pedagogický doprovod, večerní hry v hotelu, závěrečnou diskotéku, ski bus od hotelu k lyžařským svahům.

CENA NEZAHRNUJE: lyžařské vybavení, (lyže, helmu, páteřní pás – kdo používá), úrazové pojištění.

Závaznou přihlášku odevzdejte do 15.10. 2020 ve třídě paní učitelce.

Informační schůzka pro rodiče před odjezdem dne 14.1.2021 v MŠ Nedvězská.

TĚŠÍME SE NA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Foto: CK-sport

Ochrana osobních údajů - GDPR.

© 2020 MŠ Nedvězská / MŠ Nučická. Web vytvořil Martin.