top of page
Vyhledat

Den dětí ve spolupráci se ZŠ GutovaPřesně na den dětí, 1.6.2023, k nám do mateřské školy Nučická zavítali žáci devátých tříd ze základní školy Gutova, kteří měli pro naše děti na celé dopoledne připraven zábavný herní program.
Deváťáci byli na naše děti řádně nachystáni a jednotlivá stanoviště pečlivě naaranžovali. Připravené hry prověřily nejen mrštnost, hbitost a obratnost našich dětí, ale mnohdy i paměť, koncentraci a všeobecný přehled. Celé dopoledne se ze zahrady ozýval dětský smích, výskání, jásání a juchání.

Jen na jednu malou chvilku se všude rozhostilo ticho, a to v době přestávky,

kdy jsme si všichni dali pauzu na nanuka. :-)

Milí deváťáci, milá paní učitelko a pane učiteli ze ZŠ Gutova, udělali jste nám svou návštěvou a svým programem obrovskou radost, báječně jsme si to s vámi všemi užili!!! Těšíme se na další setkání

s vámi a ještě jednou obrovský dík a potlesk všem!!!!!


Všechny moc zdraví děti, paní učitelky a paní kuchařky z mateřské školy Nučická

bottom of page