Brigáda na zahradě MŠ Nučická dne 17.9.2022 v obrazech !!!

I když předpověď počasí hrozila deštěm již od samého rána, nenechali jsme se odradit a vrhli jsme se na práci.

Pomáhali mladí, starší i úplně nejmenší. Byla to zábava a každý si našel své místo na práci.

Nebáli jsme se žádné práce, rodiče se nebáli o své děti a děti o své rodiče :-)

Staré herní prvky získaly novou tvář! Velký dík šikovným českým rukám našich školkových tatínků!

!TRAMTADADÁ!

Došlo i na opékání buřtů a tímto jsme oficiálně pokřtili a provoněli naše týpí vůní táboráku.

Vešli jsme se k němu všichni :-) A jak je vidno, rádi k nám zavítají i ti, kteří již dávno opustili práh naší školky a jsou z nich velcí školáci!

A nakonec se naše jídelna v MŠ Nučické stala útočištěm pro dětský bazar v rámci akce "Zažít město jinak". Bylo to opravdu "ňam, ňam".

NĚKOMU BIJE SRDCE PRO ĎOLÍČEK, NĚKOMU PRO SEŠÍVANÉ....MY Z MATEŘSKÉ ŠKOLY JSME MOC RÁDI, ŽE VAŠE SRDCE STÁLE BIJE

PRO NAŠI MATEŘSKOU ŠKOLKU NUČICKOU.

DĚKUJEME!!!!!