BOSOSTEZKA PRO DĚTI Z MŠ NEDVĚZSKÁ-ANEB JAK BYLO NA SPOLEČNÉ BRIGÁDĚ

Krásný výsledek společného setkání s rodiči a zástupci MŠ Nedvězská se podařil tuto sobotu 9.4.2022 na naší školkové zahradě. I přes nepřízeň počasí (občas pršelo, občas padaly krupky a neustále foukal vítr) jsme se setkali 9.00 ráno v naší mateřské školce a dali se díla. :-)

A zde jsou výsledky naší práce:

Bosostezka pro děti

Prostříhali jsme větve a upravili plochy pro hraní

Upravili pískoviště a připravili hračky na venkovní sezónu

Nechyběla dobrá nálada, radost ze společné práce a přátelské vtipkování. Dokonce jsme našli čas na společné vypití kávy, čaje a léku na zahřátí (velký dík dodavatelské firmě Buřil a spol.)

Děkujeme všem, kteří dorazili a se kterými jsme se měli možnost poznat i při jiné příležitosti než při každodenním přivádění dětí do mš.

Nejvíce si ceníme nastavené spolupráce a komunikace, kterou se nám daří rozvíjet a podporovat. Těší nás Vaše důvěra a na viděnou při dalším mimoškolně-školním setkání.

Tým MŠ Nedvězská